Новини

За півроку США може запровадити додаткові санкції для припинення будівництва Північного потоку-2

Системна робота Федерації роботодавців нафтогазової галузі з іноземними партнерами сприяла тому,  що 11 грудня Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила  резолюцію щодо загроз будівництва Північного потоку-2. Резолюція стала результатом річної роботи представників галузевих підприємств, експертів з сенаторами та членами Палати представників, персоналом комітетів Конгресу. Під час свого грудневого візиту до США голова ВГО «Федерація роботодавців нафтогазової галузі» Віталій Щербенко обговорив з представниками органів влади США подальші кроки протидії будівництву російського Північного потоку-2.

«Одним з основних завдань нашого візиту було продовження співпраці з протидії проекту Північний потік-2. Події в Керченській протоці, в Азовському морі стали черговим тривожним сигналом для світової спільноти. Ми переконані, що посилення санкцій проти РФ - це єдиний можливий шлях протидії її агресивній поведінці. В цьому ми знайшли порозуміння з нашими партнерами у США», - прокоментував Віталій Щербенко.

У цьому контексті, захищаючі на міжнародній арені інтереси галузі, ФРНГ ставить собі за мету переконати Адміністрацію США, як головний орган виконавчої влади країни, застосувати санкційні механізми, які вже були проголосовані Конгресом.

«Спочатку до Адміністрації було направлено листа за підписом 39 сенаторів. Тепер ухвалена резолюція, яка демонструє Адміністрації волю Палати представників щодо вирішення питання з будівництвом Північного потоку-2, - підсумовує тривалий процес переговорів Віталій Щербенко. – Водночас Федерація працює над тим, аби переконати законодавців США впровадити нові санкції».