Новини

В Україні запрацював онлайн-центр для споживачів газу

За підтримки ВГО «Федерація роботодавців нафтогазової галузі» в Україні створений консультаційний центр ГазПравда - ресурс для надання фахових роз’яснень споживачам щодо постачання природного газу.

«Наше завдання - допомогти споживачам захистити власні права: домогтися перерахунку за ненадані/неякісні послуги, встановити лічильник газу, отримати монетизовану субсидію тощо», - зазначає команда центру.

Юристи ГазПравди допоможуть споживачам розібратися з законодавством та нормативними актами, які регулюють механізми нарахувань за спожитий газ. Також фахівці зможуть допомогти, наприклад, з покроковою інструкцією для того, щоб домогтися встановлення індивідуального лічильника, роз’яснити законність незрозумілих боргів у платіжках тощо.

«За допомогою матеріалів, що розміщені на сайті центру Gazpravda.com.ua, кожен зможе знайти відповіді на найбільш поширені запитання про газ. Якщо ж ситуація складна та неординарна, споживач може отримати безкоштовну онлайн-консультацію експертів», - розповідають в центрі.